Telefon: +48 32 4450736/ +48 729 141 522   e-mail: biuro@magnus-larsen.pl

MY ZROBIMY WSZYSTKO

W celu obniżenia rachunków za prąd musimy dobrać i zainstalować odpowiedni system fotowoltaiczny optymalny dla Państwa domu. To nasza praca i fascynacja. Nasz zespół zadba o wszystko począwszy od zaprojektowania właściwego systemu, poprzez inspekcję na miejscu budowy, pomoc w pozyskaniu finansowania i montaż paneli oraz uruchomienie i podłączenie elektrowni pv.RACHUNEK ZA PRĄD PRZED I PO ZAINSTALOWANIU FOTOWOLTAIKI

PŁAĆ MNIEJ ZA PRĄD

Im więcej wynosi Twój rachunek za prąd – tym więcej możesz zaoszczędzić


ZAJMIEMY SIĘ WSZYSTKIM OD POCZĄTKU DO KOŃCA, A CAŁY PROCES TO TYLKO KILKA PROSTYCH KROKÓW


KROK I  DARMOWE KONSULTACJA I OFERTA

Każdy projekt rozpoczynamy od rozmowy z Państwem, aby sprawdzić czy i jak fotwoltaika może Państwu pomóc obniżyć miesięczne koszty. Pytamy o wysokość miesięcznych rachunków za prąd oraz sprawdzamy techniczne możliwości zainstalowania systemu pv.

Po rozmowie zostaje przygotowany darmowa oferta spełniająca Państwa oczekiwania, która zawiera koszt instalacji oraz informację o rocznych możliwościach obniżenia rachunków.


KROK II  PODPISANIE UMOWY

Po zaakceptowaniu przez Państwa spersonalizowanej umowy na wykonanie projektu, dostarczenie produktów i montaż oraz uruchomienie instalacji fotowoltaicznej dla Państwa domu podpisujemy dokumentację zawierającą warunki transakcji oraz termin wykonania instalacji.


KROK III  (OPCJONALNIE) POMOC W POZYSKANIU FINANSOWANIA

Na Państwa życzenie pomagamy również w pozyskaniu finansowania dla nowej instalacji pv


KROK IV INSTALACJA SYSTEMU PV

Większość domowych systemów pv INSTALUJEMY ZALEDWIE  W 1 DZIEŃ. Załatwiamy również za Państwa wszystkie wymagane zgody i uzgodnienia z zakładem energetycznym.

A w tym czasie Państwo mogą jedynie oczekiwać niższych rachunków za prąd.


KROK V PODŁĄCZAMY SIĘ DO SIECI I PŁACIMY MNIEJ ZA PRĄD

Do około 2 tygodni od złożenia dokumentów w Zakładzie Energetycznym nowa instalacja zostaje podłączona do sieci, a Państwo zaczynają produkować własny prąd i tym sposobem obniżają rachunki za energię elektryczną.

  Twoje imię lub firma (wymagane)

  Twój telefon(wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Twoja wiadomość

  Podziel się na:
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop
  • email
  • Facebook
  • Twitter