Jesteśmy  autoryzowanym przedstawicielem firmy PV Instalator Polska. Prawie 10 letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej w Polsce, Rumunii, UK, Niemczech, Włoszech oraz Słowacji wraz z min. 3 letnią gwarancją wykonania każdej instalacji oraz wysokim ubezpieczeniem OC firmy, czynią z nas profesjonalnego partnera dla Państwa.

Wierzymy w to, że fotowoltaika to najlepszy sposób ma dostarczenie prądu do Twojego domu lub firmy. Fotowoltaika zapewnia oszczędności, obniżenie kosztów, a także mocno przyczynia się do poprawienia stanu naszego środowiska naturalnego.
Produkuj własny prąd i obniż o ponad połowę swoje rachunki za energię elektryczną zakupioną od zakładu energetycznego.
Fotowoltaika jest obecnie najszybciej taniejącą technologią OZE. Jak wynika z raportu opublikowanego przez Międzynarodową Agencję Energii Odnawialnej (International Renewable Energy Agency – IRENA) koszt produkcji energii w instalacjach fotowoltaicznych w ostatnich latach spadał najszybciej spośród wszystkich technologii wytwarzania zielonej energii.

 

KROK I  DARMOWE KONSULTACJA I OFERTA

Każdy projekt rozpoczynamy od rozmowy z Państwem, aby sprawdzić czy i jak fotwoltaika może Państwu pomóc obniżyć miesięczne koszty. Pytamy o wysokość miesięcznych rachunków za prąd oraz sprawdzamy techniczne możliwości zainstalowania systemu pv.

Po rozmowie zostaje przygotowany darmowa oferta spełniająca Państwa oczekiwania, która zawiera koszt instalacji oraz informację o rocznych możliwościach obniżenia rachunków.

thumb_konsultacje2

KROK II  PODPISANIE UMOWY

Po zaakceptowaniu przez Państwa spersonalizowanej umowy na wykonanie projektu, dostarczenie produktów i montaż oraz uruchomienie instalacji fotowoltaicznej dla Państwa domu podpisujemy dokumentację zawierającą warunki transakcji oraz termin wykonania instalacji.

sprzedaz

 

KROK III  (OPCJONALNIE) POMOC W POZYSKANIU FINANSOWANIA

Na Państwa życzenie pomagamy również w pozyskaniu finansowania dla nowej instalacji pv

Masz problem z zasięgiem GSM w  domu , firmie, samochodzie lub na jachcie ?

Słaby zasięg internetu 3G, 4G lub LTE?

Pomożemy Ci pozbyć się tego problemu. Montujemy  i serwisujemy wzmacniacze (repeatery) sygnału GSM, DCS, 3G /UMTS, LTE

Pomożemy Ci także w samodzielnym montażu zestawu stworzonego dla Ciebie, takiego jak potrzebujesz w Twojej miejscowości i dla Twojego operatora.

Nie będziesz już musiał wychodzić na zewnątrz żeby odebrać telefon 🙂

Ustalimy dokładnie jaki sprzęt i jaką długość kabla potrzebujesz.

Oferujemy bogaty wybór anten i wszelkich niezbędnych podzespołów wymaganych do prawidłowego wykonania instalacji wzmocnienia sygnału telefonii komórkowej

Mamy w swej ofercie także wzmacniacze i anteny GSM przeznaczone do montażu w pojazdach, łodziach itp.

Wzmacniamy sygnał wszystkich operatorów GSM  w Polsce i zagranicą.

Posiadamy rozwiązania na powierzchnie od domów jednorodzinnych do wielkich hal magazynowych i sklepów wielkopowierzchniowych.

Jeżeli nie chcesz mieć problemów z wynalazkami z Allegro-  zastosuj nasze profesjonalne wzmacniacze .

Nasze urządzenia spełniają  wymogi  Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 29 lutego 2008 r. odnośnie urządzeń radiowych nadawczych lub nadawczo-odbiorczych, które mogą być używane bez pozwolenia radiowego. Wszystkie posiadają certyfikat CE

Stosując nasz sprzęt nie narazisz się na wizyty i wysokie kary z UKE  www.uke.gov.pl  za zakłócanie nadajników GSM!
Ze względu na bardzo szeroką paletę urządzeń, prosimy o kontakt przed zakupem w celu dokładnego ustalenia jaki sprzęt najbardziej będzie się nadawał w Twojej lokalizacji.

 

telefony kontaktowe:
pon- sb 9.00-18.00
729 141 522

Szkoda Twojego czasu na testowanie niskiej jakości, zakłócających „wzmacniaczy”

Kary z UKE zaczynają się od 1000 zł. i demontażu sprzętu……….    Nie ryzykuj!

Skorzystaj z wiedzy doświadczonych montażystów.

Zobacz nasze niektóre instalacje wzmacniaczy GSM

a741031

W celu dokładnego ustalenia jakie urządzenie należy zastosować w Twojej lokalizacji, prosimy o kontakt :

pon – sb 9.00-18.00 

729141522

 

Specjalna oferta dla Klientów mających problem z zasięgiem GSM dla Systemu Dozoru Elektronicznego

 

 

Nasze urządzenia spełniają  wymogi  Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 29 lutego 2008 r. odnośnie urządzeń radiowych nadawczych lub nadawczo-odbiorczych, które mogą być używane bez pozwolenia radiowego. Wszystkie posiadają certyfikat CE

 

Tu znajdziesz  urządzenia, które mamy w naszej ofercie.