Jesteśmy  autoryzowanym przedstawicielem firmy PV Instalator Polska. Prawie 10 letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej w Polsce, Rumunii, UK, Niemczech, Włoszech oraz Słowacji wraz z min. 3 letnią gwarancją wykonania każdej instalacji oraz wysokim ubezpieczeniem OC firmy, czynią z nas profesjonalnego partnera dla Państwa.

Wierzymy w to, że fotowoltaika to najlepszy sposób ma dostarczenie prądu do Twojego domu lub firmy. Fotowoltaika zapewnia oszczędności, obniżenie kosztów, a także mocno przyczynia się do poprawienia stanu naszego środowiska naturalnego.
Produkuj własny prąd i obniż o ponad połowę swoje rachunki za energię elektryczną zakupioną od zakładu energetycznego.
Fotowoltaika jest obecnie najszybciej taniejącą technologią OZE. Jak wynika z raportu opublikowanego przez Międzynarodową Agencję Energii Odnawialnej (International Renewable Energy Agency – IRENA) koszt produkcji energii w instalacjach fotowoltaicznych w ostatnich latach spadał najszybciej spośród wszystkich technologii wytwarzania zielonej energii.

 

KROK I  DARMOWE KONSULTACJA I OFERTA

Każdy projekt rozpoczynamy od rozmowy z Państwem, aby sprawdzić czy i jak fotwoltaika może Państwu pomóc obniżyć miesięczne koszty. Pytamy o wysokość miesięcznych rachunków za prąd oraz sprawdzamy techniczne możliwości zainstalowania systemu pv.

Po rozmowie zostaje przygotowany darmowa oferta spełniająca Państwa oczekiwania, która zawiera koszt instalacji oraz informację o rocznych możliwościach obniżenia rachunków.

thumb_konsultacje2

KROK II  PODPISANIE UMOWY

Po zaakceptowaniu przez Państwa spersonalizowanej umowy na wykonanie projektu, dostarczenie produktów i montaż oraz uruchomienie instalacji fotowoltaicznej dla Państwa domu podpisujemy dokumentację zawierającą warunki transakcji oraz termin wykonania instalacji.

sprzedaz

 

KROK III  (OPCJONALNIE) POMOC W POZYSKANIU FINANSOWANIA

Na Państwa życzenie pomagamy również w pozyskaniu finansowania dla nowej instalacji pv

Podziel się na:
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop
  • email
  • Facebook
  • Twitter